full page

Ми раді вітати Вас на
нашому сайті!

 

На нашому сайті Ви зможете ознайомитись із послугами, які виконує наша компанія, а також дізнатись більше про геодезичні та землевпорядні роботи. Наше товариство має необхідні дозвільні документи, високотехнологічні прилади та головне кваліфікований досвідчений персонал, який забезпечує бездоганну якість виконання робіт. Ми виконуємо практично всі види геодезичних робіт на території України, а також всі види землевпорядних робіт в межах Київської області. Наша компанія розташована в с. Софіївська Борщагівка Київської області, безпосередньо поблизу м. Києва. З огляду на це, основну масу робіт ми виконуємо по Київській області. В даний час, в інших областях ми виконуємо лише великі замовлення (для невеликих робіт Вам доцільніше знайти місцеву кваліфіковану фірму).

ТОВ «ВВОСС» працює з 2008 року та вже встигло заробити високу репутацію. Репутація – це наше друге за важливістю завдання. Завданням номер один у нас є максимальне задоволення вимог клієнта.

Винос земельної ділянки в натуру (на місцевість)

  

Топографічна зйомка

  

Кадастрова зйомка

 

Геодезичні роботи з інвентаризації та встановлення меж земельних ділянок

 

Розробка та погодження документацій із землеустрою

Земельні торги 

Ми виконуємо:

 

Винос земельної ділянки в натуру (на місцевість);
Топографічна зйомка масштабів: 1:500, 1:2000, 1:5000;
Викопіювання для РЕСа;
Кадастрова зйомка;
Розробка проектів еколого-економічного обґрунтування сівозмін;
Розробка та погодження всього спектру документацій із землеустрою;
Земельні торги;
А також: виконання нормативної грошової оцінки та експертної грошової оцінки, проведення грунтових та геоботанічних обстежень, розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва та інші роботи із землеустрою.


Вибирайте послугу, телефонуйте замовляйте!
Та хай Вам щастить у Ваших справах!